Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PBW50F-15
PBW50F-15
PBW50F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PBW50F-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PBW50F-15
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 50W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PBW50F-15 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER +/-15V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1143 pcs Tietolomake PBW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Sarja PBW
Virta (wattia) 50W Muut nimet 1776-1534
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet DC Input Capable, Universal Input tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 85 ~ 264 VAC Input Hyväksynnät CE, cURus, TUV