Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PCA600F-48
PCA600F-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA600F-48 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA600F-48
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 219 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero PCA600F-48 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 219 pcs Tietolomake PCA Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm) Sarja PCA
Virta (wattia) 624W Muut nimet 1776-3664
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
tehokkuus 93% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 13A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Nykyinen - Output (Max) 13A Hyväksynnät CE, cURus, D-Mark