Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PLA100F-15
PLA100F-15
PLA100F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLA100F-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLA100F-15
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PLA100F-15 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2079 pcs Tietolomake PLA Series Instr ManualPLA Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm) Sarja PL
Muut nimet 1776-2558
PLA100F-15-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.7A