Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PMA100F-24
PMA100F-24
PMA100F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PMA100F-24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PMA100F-24
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 693 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero PMA100F-24 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 693 pcs Tietolomake PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 2kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm) Sarja PM
Muut nimet 1776-2567
PMA100F-24-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 4.5A
Hyväksynnät CE, cURus, TUV Sovellukset Medical
Liittyvät tuotteet
PMA100F-12-N Image
PMA100F-12 Image
  • Osa#:PMA100F-12
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 12V