Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PMA15F-24
PMA15F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PMA15F-24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PMA15F-24
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PMA15F-24 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2178 pcs Tietolomake PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 2kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm) Sarja PM
Muut nimet 1776-2575
PMA15F-24-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 79%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 700mA
Hyväksynnät CE, cURus, TUV Sovellukset Medical
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:PMA15F-3R3
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 3.3V
  • Varastossa:2060
PMA15F-24-N Image
PMA15F-15 Image
  • Osa#:PMA15F-15
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 15V