Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PMA60F-15
PMA60F-15
PMA60F-15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PMA60F-15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PMA60F-15
Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 956 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PMA60F-15 Valmistaja Cosel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 956 pcs Tietolomake PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 2kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) Sarja PM
Muut nimet 1776-2587
PMA60F-15-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 4A
Hyväksynnät CE, cURus, TUV Sovellukset Medical
Liittyvät tuotteet
PMA60F-24 Image
  • Osa#:PMA60F-24
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 24V
  • Varastossa:1159
PMA60F-12-N Image
PMA60F-12 Image
  • Osa#:PMA60F-12
  • valmistajat:Cosel
  • Kuvaus:AC/DC CONVERTER 12V