Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SUCS3053R3B
SUCS3053R3B
SUCS3053R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SUCS3053R3B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SUCS3053R3B
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero SUCS3053R3B Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5478 pcs Tietolomake SU(C)S Series Instr ManualSUCS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 9V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm) Sarja SUCS
Virta (wattia) 2W Pakkaus / Case 6-SMD Module, Gull Wing
Muut nimet 1776-3531
SUCS3053R3B-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
tehokkuus 72% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 4.5V - 9V Input
Nykyinen - Output (Max) 600mA Sovellukset ITE (Commercial)