Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SUS10243R3B
SUS10243R3B
SUS10243R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SUS10243R3B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SUS10243R3B
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SUS10243R3B Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3022 pcs Tietolomake SUS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm) Sarja SUS
Virta (wattia) 8.6W Pakkaus / Case 6-SMD Module, Gull Wing
Muut nimet 1776-3561
SUS10243R3B-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 82% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 2.6A Sovellukset ITE (Commercial)