Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SUS6123R3C
SUS6123R3C
SUS6123R3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SUS6123R3C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SUS6123R3C
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SUS6123R3C Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4296 pcs Tietolomake SUS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) Sarja SUS
Virta (wattia) 4.5W Pakkaus / Case 6-DIP Module
Muut nimet 1776-2775
SUS6123R3C-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 74% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 9V - 18V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.35A Sovellukset ITE (Commercial)