Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SUS6243R3BP
SUS6243R3BP
SUS6243R3BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SUS6243R3BP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SUS6243R3BP
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero SUS6243R3BP Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3439 pcs Tietolomake SUS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 18V Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) Sarja SUS
Virta (wattia) 4.5W Pakkaus / Case 6-SMD Module, Gull Wing
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 75% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.35A Sovellukset ITE (Commercial)