Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > SUTS6123R3
SUTS6123R3
SUTS6123R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SUTS6123R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SUTS6123R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SUTS6123R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3514 pcs Tietolomake SUTS Series DatasheetSU(C)S Series Instr Manual
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 9V Jännite - tulo (Max) 18V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm) Sarja *
Virta (wattia) 4.5W Pakkaus / Case 7-SIP Module
Muut nimet 1776-2804
SUTS6123R3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 74% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 9V - 18V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.35A Sovellukset ITE (Commercial)