Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > ZUS10053R3
ZUS10053R3
ZUS10053R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZUS10053R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZUS10053R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ZUS10053R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2262 pcs Tietolomake ZUS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 9V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.77" L x 1.38" W x 0.28" H (45.0mm x 35.0mm x 7.0mm) Sarja ZUS
Virta (wattia) 5.3W Pakkaus / Case 4-DIP Module
Muut nimet 1776-3632
ZUS10053R3-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 71°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
tehokkuus 72% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 4.5V - 9V Input
Nykyinen - Output (Max) 1.6A Sovellukset ITE (Commercial)