Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > ZUS15053R3
ZUS15053R3
ZUS15053R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZUS15053R3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZUS15053R3
Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero ZUS15053R3 Valmistaja Cosel
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1312 pcs Tietolomake ZUS Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 500V
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 9V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 1.97" L x 1.77" W x 0.33" H (50.0mm x 45.0mm x 8.5mm) Sarja ZUS
Virta (wattia) 6.6W Pakkaus / Case 6-DIP Module
Käyttölämpötila -20°C ~ 71°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - tehokkuus 72%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 4.5V - 9V Input Nykyinen - Output (Max) 2A