PTRA084808NF-V1-R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTRA084808NF-V1-R5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTRA084808NF-V1-R5
Valmistaja Cree Wolfspeed
Kuvaus RF LDMOS FET 550W, 734 - 821MHZ
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 778 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PTRA084808NF-V1-R5 Valmistaja Cree Wolfspeed
Kuvaus RF LDMOS FET 550W, 734 - 821MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 778 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Testi 48V
Jännite - Rated 105V transistori tyyppi LDMOS (Dual), Common Source