Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > C5SMB-BJS-CP34Q4T2
C5SMB-BJS-CP34Q4T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C5SMB-BJS-CP34Q4T2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C5SMB-BJS-CP34Q4T2
Valmistaja Cree
Kuvaus LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero C5SMB-BJS-CP34Q4T2 Valmistaja Cree
Kuvaus LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5282 pcs Tietolomake C5SMA-RJS,C5SMB-xJS
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Aallonpituus - Dominant 470nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.4V
Katselukulma - Toimittaja Device Package 5mm Oval
Koko / Dimension - Sarja Screen Master®
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 443mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.60mm linssin väri Blue
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 11.10mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard