Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > C5SMB-GJS-CU34Q8T2
C5SMB-GJS-CU34Q8T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C5SMB-GJS-CU34Q8T2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C5SMB-GJS-CU34Q8T2
Valmistaja Cree
Kuvaus LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H
Product parameter
Osa numero C5SMB-GJS-CU34Q8T2 Valmistaja Cree
Kuvaus LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4245 pcs Tietolomake C5SMA-RJS,C5SMB-xJS
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Aallonpituus - Dominant 527nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.4V
Katselukulma - Toimittaja Device Package 5mm Oval
Koko / Dimension - Sarja Screen Master®
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet C5SMB-GJS- CU34Q8T2
C5SMB-GJS- CU34Q8T2-ND
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 2412mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm
linssin väri Green Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 10.90mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Nykyinen - Testi 20mA