CKRA4830-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CKRA4830-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CKRA4830-10 |
|---|---|
| Valmistaja | Crydom |
| Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 30A 48-530V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | CKRA4830-10 | Valmistaja | Crydom |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 30A 48-530V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | releet | Jännite - Load | 48V ~ 530V |
| Jännite - Input | 90 ~ 280VAC | päättyminen Style | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package | - | Sarja | CKR48 |
| Pakkaus | Bulk | Pakkaus / Case | SSR with Integrated Heat Sink |
| lähtö Tyyppi | AC | Muut nimet | CC2217 CKRA4830-10-ND |
| Asennustyyppi | DIN Rail | Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Tyhjäkäyntivirran | 30A | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CKRA6010-10 - valmistajat:
Crydom - Kuvaus:
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V - Varastossa:
- Osa#:
CKRA4820-10 - valmistajat:
Crydom - Kuvaus:
SSR RELAY SPST-NO 20A 48-530V - Varastossa: