Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > CTA12-1200C
CTA12-1200C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CTA12-1200C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CTA12-1200C
Valmistaja Crydom
Kuvaus TRIAC 1.2KV 12A TO220AB
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CTA12-1200C Valmistaja Crydom
Kuvaus TRIAC 1.2KV 12A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3982 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1.2kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Standard
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Standard 1.2kV 12A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 12A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 120A, 126A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 25mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 25mA