Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - TRIACit > CTA24-1200BW
CTA24-1200BW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CTA24-1200BW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CTA24-1200BW
Valmistaja Crydom
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CTA24-1200BW Valmistaja Crydom
Kuvaus TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5494 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1.2kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Tyyppi Alternistor - Snubberless
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet CC1421 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 24A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 250A, 260A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 75mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA kokoonpano Single