Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > CWA24125-10
CWA24125-10
CWA24125-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CWA24125-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CWA24125-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 914 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero CWA24125-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 914 pcs Tietolomake CW24 Series DatasheetSSR & Contactors CatalogCW Series Drawing
Kategoria releet Jännite - Load 24V ~ 280V
Jännite - Input 90 ~ 280VAC päättyminen Style Screw Terminal
Toimittaja Device Package - Sarja CW24
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Tyhjäkäyntivirran 125A