Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > DP4R60E60B8
DP4R60E60B8
DP4R60E60B8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DP4R60E60B8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DP4R60E60B8
Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 251 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero DP4R60E60B8 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria releet Jännite - Load 1 ~ 48 V
Jännite - Input 18 ~ 32VDC päättyminen Style Screw Terminal
Sarja DP Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 60A