Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > DP4RSB60E40B8
DP4RSB60E40B8
DP4RSB60E40B8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DP4RSB60E40B8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DP4RSB60E40B8
Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 290 pcs
Product parameter
Osa numero DP4RSB60E40B8 Valmistaja Crydom
Kuvaus RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria releet Jännite - Load 1 ~ 48 V
Jännite - Input 18 ~ 32VDC päättyminen Style Screw Terminal
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 40A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
DP4RSB60E40 Image
  • Osa#:DP4RSB60E40
  • valmistajat:Crydom