Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > DR2260A30U
DR2260A30U
DR2260A30U
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DR2260A30U luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DR2260A30U
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero DR2260A30U Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1864 pcs Tietolomake DR22 Series, AC Datasheet
Kategoria releet Jännite - Load 48V ~ 600V