Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > DR4560A60RPJ
DR4560A60RPJ
DR4560A60RPJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DR4560A60RPJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DR4560A60RPJ
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 891 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero DR4560A60RPJ Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria releet Jännite - Load 48V ~ 600V