Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > DRA4-CMXE100D10
DRA4-CMXE100D10
DRA4-CMXE100D10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DRA4-CMXE100D10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DRA4-CMXE100D10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 442 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero DRA4-CMXE100D10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 8A 1-100V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 442 pcs Tietolomake DRA4 Series, CMXDRA4-CX Series DrawingDRA, DRS Series Brochure
Kategoria releet Jännite - Load 1V ~ 100V
Jännite - Input 20 ~ 28VDC päättyminen Style Screw Terminal
Toimittaja Device Package - Sarja DRA
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi DC Muut nimet CC2611
DRA4-CMXE100D10-ND
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 10 mOhms Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Tyhjäkäyntivirran 8A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant