Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > E53TP25CH-10
E53TP25CH-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E53TP25CH-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E53TP25CH-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 436 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero E53TP25CH-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 436 pcs Tietolomake 53TP IP20 Series Drawing53TP Series IP20
Kategoria releet Jännite - Load 48V ~ 530V
Jännite - Input 18 ~ 36VAC päättyminen Style Screw Terminal
Toimittaja Device Package - Sarja 53TP
Pakkaus Tube Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 25A