Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > EZE240A18R
EZE240A18R
EZE240A18R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EZE240A18R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EZE240A18R
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero EZE240A18R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 18A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1792 pcs Tietolomake EZ Series DrawingSSR & Contactors CatalogEZ Series
Kategoria releet Jännite - Load 24V ~ 280V
Jännite - Input 18 ~ 36VAC päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Toimittaja Device Package - Sarja EZ
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Tyhjäkäyntivirran 18A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant