Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs - Moduulit > F1827SDK1400
F1827SDK1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1827SDK1400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1827SDK1400
Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 530VAC
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 746 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero F1827SDK1400 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 25A 530VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1.4kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Rakenne Series Connection - All SCRs
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 2 SCRs Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.4kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A @ 60Hz Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA