Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs - Moduulit > F1842CAH400
F1842CAH400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1842CAH400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1842CAH400
Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero F1842CAH400 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Rakenne Common Anode - SCR/Diode
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 400V Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1000A @ 60Hz Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA