Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > F1857CCD1400
F1857CCD1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1857CCD1400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1857CCD1400
Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 1.4KV 55A
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F1857CCD1400 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 1.4KV 55A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 165A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1400V Toimittaja Device Package Module
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1400V 55A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 55A (DC)