F1857D1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1857D1400 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1857D1400
Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE GEN PURP 1.4KV 55A MODULE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero F1857D1400 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE GEN PURP 1.4KV 55A MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 165A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1400V Toimittaja Device Package Module
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Asennustyyppi Chassis Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 1400V 55A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 55A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F -