Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs - Moduulit > F1892CAH1600
F1892CAH1600
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1892CAH1600 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1892CAH1600
Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero F1892CAH1600 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE SCR/DIODE 90A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Off State 1.6kV
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Rakenne Common Anode - SCR/Diode
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.6kV Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 1950A @ 60Hz Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA