Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > F1892RD1000
F1892RD1000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F1892RD1000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F1892RD1000
Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 1KV 90A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 905 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero F1892RD1000 Valmistaja Crydom
Kuvaus DIODE MODULE 1KV 90A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 270A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V Toimittaja Device Package Module
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila - liitäntä -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Series Connection Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1000V 90A (DC) Chassis Mount Module
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 90A (DC)