Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > HS103-3DC60D100
HS103-3DC60D100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HS103-3DC60D100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HS103-3DC60D100
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR/HS ASSY
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 217 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero HS103-3DC60D100 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR/HS ASSY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 217 pcs Tietolomake
Kategoria releet Sarja *
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State
Liittyvät tuotteet
HS100 R5 J Image
  • Osa#:HS100 R5 J
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 100W
  • Varastossa:10157
HS103DR-HD6090 Image
HS103 Image
  • Osa#:HS103
  • valmistajat:Crydom
  • Kuvaus:HEATSINK SSR 1.0DEG C/W PNL MNT
  • Varastossa:1773
HS100 R51 J Image
  • Osa#:HS100 R51 J
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.51 OHM 5% 100W
HS100 R27 J Image
  • Osa#:HS100 R27 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.27 OHM 5% 100W
HS100 R33 J Image
  • Osa#:HS100 R33 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.33 OHM 5% 100W
HS100 R68 J Image
  • Osa#:HS100 R68 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.68 OHM 5% 100W
HS10N Image
  • Osa#:HS101
  • valmistajat:Crydom
  • Kuvaus:HEATSINK
HS100 R82 J Image
  • Osa#:HS100 R82 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.82 OHM 5% 100W
HS103DR Image
  • Osa#:HS103DR
  • Kuvaus:HEATSINK SSR 1.0DEG C/W DIN MNT
HS103DR-D2490 Image
HS100 R47 J Image
  • Osa#:HS100 R47 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.47 OHM 5% 100W
HS100 R56 J Image
  • Osa#:HS100 R56 J
  • Kuvaus:RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 100W