Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - sillan tasasuuntaajat > M50100TB800
M50100TB800
M50100TB800
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50100TB800 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50100TB800
Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 100A 800V 3PH BRDG
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero M50100TB800 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 100A 800V 3PH BRDG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) 800V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 100A teknologia Standard
Toimittaja Device Package Module Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet CC1932
M50100TB800-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Three Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount Module Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 100A