Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - sillan tasasuuntaajat > M5060SB1200
M5060SB1200
M5060SB1200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M5060SB1200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M5060SB1200
Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 60A 1200V BRIDGE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero M5060SB1200 Valmistaja Crydom
Kuvaus MODULE POWER 60A 1200V BRIDGE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Peak Reverse (Max) 1.2kV
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.35V @ 50A teknologia Standard
Toimittaja Device Package Module Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Muut nimet CC1658
M5060SB1200-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Single Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 60A