Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > IPSS-G2002-5C
IPSS-G2002-5C
IPSS-G2002-5C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IPSS-G2002-5C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IPSS-G2002-5C
Valmistaja Cynergy3
Kuvaus PRSSR TRNS 0-20BR 4-20MA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 415 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IPSS-G2002-5C Valmistaja Cynergy3
Kuvaus PRSSR TRNS 0-20BR 4-20MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 415 pcs Tietolomake IPSS Series Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 9 V ~ 32 V
päättyminen Style Connector, 4-Pin Toimittaja Device Package -
Sarja IPSS paine Type Vented Gauge
Portti tyyli Threaded Port Size Male - 3/4" (19.05mm) BSP
Pakkaus / Case Cylinder lähtö Tyyppi Analog Current
ulostulo 4 mA ~ 20 mA Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Käyttöpaine 290.08 PSI (2000 kPa) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin paine 725.19 PSI (5000 kPa) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus Pressure Sensor 290.08 PSI (2000 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 4 mA ~ 20 mA Cylinder tarkkuus ±0.25%