Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > IPSUAT-GP100-5
IPSUAT-GP100-5
IPSUAT-GP100-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IPSUAT-GP100-5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IPSUAT-GP100-5
Valmistaja Cynergy3
Kuvaus PRESSURE TRANS 0-100PSIG 4-20MA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 392 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero IPSUAT-GP100-5 Valmistaja Cynergy3
Kuvaus PRESSURE TRANS 0-100PSIG 4-20MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 392 pcs Tietolomake IPSUAT Series Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 V ~ 28 V
päättyminen Style Connector Sarja IPSUAT
paine Type Gauge Portti tyyli Threaded
Port Size Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pakkaus / Case Chassis Mount
lähtö Tyyppi Analog Current ulostulo 4 mA ~ 20 mA
Muut nimet 725-1582
IPSUAT-GP100-5-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 75°C
Käyttöpaine 100 PSI (689.48 kPa) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin paine 200 PSI (1378.95 kPa) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Chassis Mount tarkkuus ±0.25%