Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Float, tasoanturit > SSF67A25B125
SSF67A25B125
SSF67A25B125
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SSF67A25B125 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SSF67A25B125
Valmistaja Cynergy3
Kuvaus SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 414 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero SSF67A25B125 Valmistaja Cynergy3
Kuvaus SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 414 pcs Tietolomake SSF67 Series
Kategoria Anturit, muuntimet Voltage Rating 120VDC, 240VAC
Tyyppi Liquid Kytkimen aktivoimisen Level 0.984", 4.921" (25mm, 125mm)
Sarja SSF67 lähtö Tyyppi Switch (2) (Single Float)
Output Configuration SPST-NO, SPST-NC Muut nimet 725-1136
Käyttölämpötila 135°C Asennustyyppi Panel Mount, M16x2 Thread
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pienin Liquid Ominaispaino 0.8
Materiaali - Asuminen & Prism 316 Stainless Steel Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
nykyinen 600mA