Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > P32-18SMT
P32-18SMT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P32-18SMT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P32-18SMT
Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 787 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero P32-18SMT Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 787 pcs Tietolomake P3, P5 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 18V Jännite - Input 105 ~ 125 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm)
Sarja P3 Virta (wattia) -
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 50mA Hyväksynnät CE, cURus, UL