Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > P33-10SMX
P33-10SMX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P33-10SMX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P33-10SMX
Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 763 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero P33-10SMX Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 763 pcs Tietolomake P3, P5 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 10V Jännite - Input 105 ~ 125 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Sarja P3 Pakkaus / Case 5-DIP Module
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
kuorman asetus 0.1% line asetus 0.1%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 120mA 105 ~ 125 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 120mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:P33-10SMXE
  • valmistajat:Daburn