Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > P34-250SAX
P34-250SAX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P34-250SAX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P34-250SAX
Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 466 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero P34-250SAX Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 466 pcs Tietolomake P3, P5 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 250V Jännite - Input 115 ~ 220 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
Sarja P3 Pakkaus / Case 7-DIP Module
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.05%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 40mA 115 ~ 220 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 40mA