Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > P35-75SXA
P35-75SXA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P35-75SXA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P35-75SXA
Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 448 pcs
Product parameter
Osa numero P35-75SXA Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 75VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 448 pcs Tietolomake P3, P5 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 75V Jännite - Input 105 ~ 230 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
Sarja P3 Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.1%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 75V 200mA 105 ~ 230 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 200mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:P35/22
  • valmistajat:Daburn
  • Kuvaus:AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT