Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > P37-10SAX
P37-10SAX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P37-10SAX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P37-10SAX
Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 537 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero P37-10SAX Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 537 pcs Tietolomake P3, P5 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 10V Jännite - Input 115 ~ 220 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
Sarja P3 Pakkaus / Case 7-DIP Module
Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
kuorman asetus 0.05% line asetus 0.02%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 500mA 115 ~ 220 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 500mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:P37-1/22
  • valmistajat:Daburn
  • Kuvaus:AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
  • Varastossa:769
  • Osa#:P37
  • valmistajat:Daburn