Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CMF552M2000FEBF
CMF552M2000FEBF
CMF552M2000FEBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CMF552M2000FEBF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CMF552M2000FEBF
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.2M OHM 1/2W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 56932 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CMF552M2000FEBF Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.2M OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 56932 pcs Tietolomake CMFxx Series, Industrial
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Sarja CMF
paneeli tila 2.2 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film