Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CPCP032R740FE32
CPCP032R740FE32
CPCP032R740FE32
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPCP032R740FE32 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPCP032R740FE32
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.74 OHM 3W 1% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero CPCP032R740FE32 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 2.74 OHM 3W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13541 pcs Tietolomake CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm) Sarja CPCP
paneeli tila 2.74 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (24.99mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.74 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound