Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CPCP05R2000JB31
CPCP05R2000JB31
CPCP05R2000JB31
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPCP05R2000JB31 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPCP05R2000JB31
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.2 OHM 5W 5% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 63738 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
160 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CPCP05R2000JB31 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.2 OHM 5W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 63738 pcs Tietolomake CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±90ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm) Sarja CPCP
paneeli tila 200 mOhms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.003" (25.48mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound