Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CPCP10330R0KB32
CPCP10330R0KB32
CPCP10330R0KB32
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPCP10330R0KB32 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPCP10330R0KB32
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 330 OHM 10W 10% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 13406 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero CPCP10330R0KB32 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 330 OHM 10W 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 13406 pcs Tietolomake CPCL, CPCC, CPCP, CPCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm) Sarja CPCP
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 10W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.372" (34.85mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound