Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CPL07R0600FE31
CPL07R0600FE31
CPL07R0600FE31
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPL07R0600FE31 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPL07R0600FE31
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.06 OHM 7W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero CPL07R0600FE31 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.06 OHM 7W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 52165 pcs Tietolomake CPL Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm) Sarja CPL
paneeli tila 60 mOhms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 60 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sävellys Wirewound