Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CPR2012R00KE10
CPR2012R00KE10
CPR2012R00KE10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CPR2012R00KE10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CPR2012R00KE10
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 12 OHM 20W 10% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero CPR2012R00KE10 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 12 OHM 20W 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10779 pcs Tietolomake CPR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm) Sarja CPR
paneeli tila 12 Ohms Virta (wattia) 20W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.500" (12.70mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound